LIKOVNO USTVARJANJE ZA ŠOLSKI ČASOPIS

LIKOVNO USTVARJANJE: Naša šola vsako leto izda prav poseben časopis, ki se imenuje SATOVJE. To je časopis, katerega ustvarjajo učenci naše šole. Kot vsako leto, si želimo, da bi časopis soustvarjali tudi prvošolčki, in na svoj način prispevali k celoti. Ker letos žal ne moremo ustvarjati skupaj, vas prosimo, da nam s svojo domišljijo pomagate od doma in izdelate svojo podobo KORONA VIRUSA. Umetnina je lahko narisana, naslikana, izdelana iz odpadnih materialov, zašita iz blaga, sestavljena iz lego kock, ali naravnih materialov najdenih na sprehodu, izdelana iz plastelina,… Fotografije izdelkov bova učiteljici Tanja in Maja zbirali po elektronski pošti do petka, 8. maja 2020. Čeprav je sodelovanje neobvezno, že komaj čakamo vaše unikatne izdelke.