Dokumentirane naloge

Hvala za posredovane današnje naloge. Pohvala otrokom, bili so odlični detektivi po življenju nekoč in ustvarili so čudovite risbe.

Vse poslane naloge, tako današnje kot prihodnje, bojo evidentirane v naši preglednici. Kdor še ni opravil današnje naloge, jo mora seveda čimprej. Svetujem, da sproti opravljate šolsko delo, kolikor se le da. Današnji list z nalogo, prav tako pa tudi prihodnje, spravljajte v srajčko ali mapo, ki jo boste ob ponovni vrnitvi v šolo tudi prinesli s seboj. Prav tako bojo morale biti ob povratku v šolo rešene vse naloge v delovnem zvezku in opravljeni zapisi v zvezkih za pisanje.

1.b razred od sedaj naprej začenja z uporabo novih/klasičnih zvezkov: karo zvezek za matematiko, črtni za slovenščino in brez črtni za okolje. V zvezek z morskimi živalmi ne bomo več pisali, na preostale prazne liste v njem pa lahko po svoji želji otroci ustvarjajo.

Vsem želim, da bo to ena prijetna izkušnja za vse nas.