IZZIV ZA MALE KORENJAKE 2

Pomladi rožice cveto, učiteljica Andreja pa miga in razmišlja s svojo glavo, le katerega izziva se vsak izmed vas ustrašil bo.

Prejšnji teden je bil izziv pripraviti obrok. Kaj pa izziv za ta teden ?

Ta izziv vam bo prav gotovo v veselje in bo obrok naredil še slajši.

Otroci že pomagajo pripraviti mizo za obrok, a danes naredijo POSEBEN POGRINJEK. Ustvarijo ga lahko iz tulca papirja, ki ga lahko pobarvajo s flomastri. Na navaden papir narišejo rožice, jih izrežejo in nalepijo na zeleno pobarvan tulec. V tulec lahko:

1. vložijo list z imenom družinskega člana in tako lahko »zamešajo« dosedanji sedežni red pri domači mizi,
  2. ali vstavijo svojo risbico za presenečenje.                                                                                     Idejo lahko najdete na sliki. Ob vaših umetnijah bo družina sigurno prijetno presenečena.

Dajmo, naši ŠOLSKI SONČKI, zavihajmo rokave in VESELO NA DELO.